Dziś jest środa, 18.07.2018, imieniny Erwina, Kamila
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej » Aktualności » Dożywianie dzieci - nowy okres od stycznia 2017 roku

Dożywianie dzieci - nowy okres od stycznia 2017 roku

Dożywianie dzieci - nowy okres od stycznia 2017 roku

 

 

 

DOŻYWIANIE OD STYCZNIA 2017r.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Malanowie informuje rodziców zainteresowanych pomocą w formie posiłku od m-ca stycznia do czerwca 2017 roku dla dzieci w szkołach podstawowych, gimnazjum, ponad gimnazjalnych i przedszkolu o konieczności złożenia wniosku.

Wnioski należy składać w GOPS w Malanowie od miesiąca grudnia 2016r. w pokoju nr 10 w godzinach od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku.

Uwaga !!!

Pomoc w zakresie dożywiania może być przyznana nieodpłatnie, gdy dochód rodziny nie przekracza kwoty 771,00zł netto na osobę w rodzinie.Natomiast w przypadku gdy dochód rodziny nie przekracza kwoty 1542,00zł netto na osobę w rodzinie na podstawie Uchwały Nr XXXVI/228/2014 Rady Gminy Malanów z dnia 09.01.2014 r. rodzina ponosi odpłatność w wysokości 50% wartości posiłku.

 

Do wniosku należy dołączyć oryginały dokumentów:

- zaświadczenie o zarobkach „netto” z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku;

- decyzję od świadczeń emerytalno - rentowych w przypadku pobierania świadczenia;

- nakaz płatniczy lub zaświadczenie z Urzędu Gminy w przypadku prowadzenia gospodarstwa rolnego;

- decyzję o pobieranych świadczeniach rodzinnych i dodatkach ,zasiłków pielęgnacyjnych, świadczeń pielęgnacyjnych, specjalnych zasiłków opiekuńczych , zasiłków dla

opiekuna, świadczeń z funduszu alimentacyjnego;

- inne dokumenty potwierdzające trudną sytuację rodziny ( np. rachunki za leki , zaświadczenie lekarskie o długotrwałej chorobie).  

 

Dyrektor GOPS

-Alicja Maciejewska-


Pozostałe aktualności