Dziś jest poniedziałek, 09.12.2019, imieniny Leokadii, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej » Aktualności » Ogłoszenie o konkursie "Policjant, który mi pomógł"

Ogłoszenie o konkursie "Policjant, który mi pomógł"

Ogłoszenie o konkursie "Policjant, który mi pomógł"

Konkurs „Policjant, który mi pomógł”

 

Komenda Powiatowa Policji w Turku informuje, iż w tym roku rusza 12 edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”.  Konkurs objęty jest honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji . Inicjatorem przedsięwzięcia jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego .

Głównym celem konkursu jest promocja postaw i umiejętności policjantów działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie w środowiskach lokalnych, zaangażowanych w pomoc osobom pokrzywdzonym. Istotą przedsięwzięcia jest również wyróżnienie tych policjantów, którzy charakteryzują się empatyczną postawą oraz umiejętnością w obszarze pomocy osobom dotkniętych przemocą w rodzinie.

Zgodnie z regulaminem, zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.niebieska.linia.pl  oraz www.policja.pl  a termin nadesłania zgłoszenia upływa  31 maja  2019 roku.

 Więcej informacji znajduje się w załączniku poniżej.

 

 

 

 

źródło: KPP w Turku

zamieściła   M.P

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności