Dziś jest poniedziałek, 22.07.2019, imieniny Magdaleny, Bolesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej » Aktualności » Wielkopolska Karta Rodziny dla mieszkańców gminy Malanów

Wielkopolska Karta Rodziny dla mieszkańców gminy Malanów

Wielkopolska Karta Rodziny dla mieszkańców gminy Malanów

Program „Wielkopolska Karta Rodziny” jest programem działań na rzecz rodzin wielodzietnych (3+) z województwa wielkopolskiego.

Wójt Gminy Malanów – Sławomir Prentyczyński w dniu 29 listopada 2017 roku podpisał z Województwem Wielkopolskim porozumienie o współdziałaniu, którego celem jest realizacja Programu „Wielkopolska Karta Rodziny”. Jednostką koordynującą realizację Programu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Prawo do korzystania z Programu przysługuje rodzinie wielodzietnej niezależnie od dochodu uzyskiwanego przez członków rodziny.

Program obejmuje wprowadzenie systemu ulg i uprawnień oferowanych dla rodzin wielodzietnych oferowanych przez Partnerów biorących udział w Programie (spis Partnerów w załączniku).

Osoby zainteresowane posiadaniem Wielkopolskiej Karty Rodziny mogą złożyć wniosek w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Malanowie ul. Turecka 16 pok. nr 9 w dni robocze od godz. 7:30 do 15:30 (przy składaniu wniosku należy przedstawić dokument potwierdzający tożsamość).

Szczegółowe informacje w sprawie Programu i wzór wniosku w załączonych poniżej plikach:

 

 

 

Alicja Maciejewska

 Dyrektor GOPS

 

zamieściła K.M.


Pozostałe aktualności